• notifications1
  • menü

Bugün : 4 Ekim 2022 Salı

Çeri domatesleri hızlıca bir kerede kesebileceğinizi biliyor muydunuz? Domatesleri ufak bir  kase kapağına koyun ve üzerine bir kapak daha kapatın. Aradan bıçak geçecek kadar boşluk bırakın ve bıçak ile boydan boya kesin.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 78370

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Su Isıtıcısı İçerisindeki Kireç Limon İle Nasıl Temizlenir?

Su Isıtıcısı İçerisindeki Kireç Limon İle Nasıl Temizlenir?

Su Isıtıcısı İçerisindeki Kirecin Limonla Temizlenmesi Sularımızdaki fazla kireçten en çok etkilenenler genelde elektrikli su ısıtıcılarımız, yani kettlelar. Biz bundan ne kadar etkileniyoruz maalesef bir fikrimiz yok. Ancak zaman içerisinde artan bu kireç tabakası hem hijyen, hem de ısıtıcının daha uzun ömürlü olup daha iyi performans gösterme...

Çeri Domatesleri Hızlıca Bir Kerede Kesebilmek İçin Mutlaka Yapın!

Çeri Domatesleri Hızlıca Bir Kerede Kesebilmek İçin Mutlaka Yapın!

Çeri domatesleri hızlıca bir kerede kesebileceğinizi biliyor muydunuz? Domatesleri ufak bir kase kapağına koyun ve üzerine bir kapak daha kapatın. Aradan bıçak geçecek kadar boşluk bırakın ve bıçak ile boydan boya kesin.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Dünyanın en değerli taşı sayılan elmas, milyonlarca yıl önce yaşamış bitkilerin taşlaşmış kalıntısından başka bir şey değildir.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya