• notifications1
  • menü

Bugün : 27 Nisan 2017 Perşembe

HAKKIMIZDA

Merhaba, Sorhocam.com'a hoş geldiniz.

Amacımız Nedir?

Şu anda bulunduğunuz sorhocam.com sitesinin hazırlanmasındaki temel hedef, çalışmalarınızda ve araştırmalarınızda sizlere yardımcı olmaktır.

 

Eksiklerimiz var mı?

Tabi ki var. Şu an yeni açılan bir site olmamız sebebiyle daha yolun başındayız. İlerleyen zamanlarda sizlerden gelen talepler, eleştiriler doğrultusunda bilgilerimizi güncelleyeceğiz. Bu sitenin daha ihtiyaca yönelik olması ve herkesin kullanabileceği bir site olması sizlerden gelecek taleplerle sağlanacaktır.

 

Neler Yapmayı Planlıyoruz?

Sorhocam.com 'u bir puzzle'a benzetecek olursak zamanla, yavaş yavaş puzzle'ın parçalarını yerine koyarak oluşan resmi sizlere sunacağız. Eğer yanlış yerleştirilen parçalar olursa bunları sizlerin yardımıyla doğru yere yerleştireceğiz. Mevcut kaynakları siteye yerleştirmek, yeni bölümler ilave etmek, olası hataları düzeltmek, yenilikleri duyurmak, sizlerden gelecek katkılar doğrultusunda siteye yön vermek ve eksiklerimizi tamamlamak bir sonraki adımımız olacak.

 

Bize Nasıl Yardımcı Olabilirsiniz?

Öncelikle sitemizin yeni olması nedeniyle sosyal medya adreslerinizden sitemizin duyurulmasında ve siteye eklenen konulara ya da sorulara yorumlar yaparak eksikliklerimizi ve yanlışlarımızı fark etmemiz de bize yardımcı olabilirsiniz.

 

Neden Üyelik Sistemi Mevcut ?

Üyelik sitemi sadece online test çözenler için, test istatistiklerini tutmaları amacıyla mecbur kılınmıştır.

 

Arama Motorunu Verimli Olarak Nasıl Kullanabilirim?

Sitemizdeki arama motoru konuda geçen her kelimeye göre duyarlıdır. Yani hassas bir arama yapmaktadır. Örneğin Domateste Gübreleme Programı hakkında bilgi almak istiyorsanız arama motoruna domates, gübreleme ya da programı şeklinde arama yapmanız gerekmektedir.

 

Sonuç Olarak...

Bu site hepimizindir, biz başlattık, beraber büyüteceğiz, geliştireceğiz. Hep beraber. Yan yana, kol kola, omuz omuza. Gücümüzün yettiği kadar...

Her türlü istek, öneri, şikayet vb. hakkında konularınızı destek@sorhocam.com adresine ya da iletişim bölümünden bize bildirebilirsiniz.

 

Saygılarımla,

ÜYE GİRİŞİ

Kullanıcı Adınız

Şifreniz

Üye Ol Şifremi Unuttum

DÖVİZ KURLARI (TCBM)

  • Dolar Alış 3,5583 TL
  • Dolar Satış 3,5647 TL
  • Euro Alış 3,8787 TL
  • Euro Satış 3,8857 TL

SPONSORUMUZ

sedef tarım
reflesh

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz, müjdeleyiniz, nefret ettirmeyiniz. Buhârî, İlm, 12; Müslim, Cihâd, 6

Gıda, Tarım ve Hayvancılık

Bkü Bayilik ve Toptancılık Sınavı, Tarımsal hastalıklar, zararlılar ve yabancı otlar ile mücadelenin yanına bitki besleme, gübreleme, budama, aşılama vb üzerine faydalı bilgiler...

Bitki koruma, Tarımsal Zararlılar, Tarımsal Hastalıklar, Ambar ve Depo Zararlıları, Yabancı Otlar, Tarımsal Yetiştiricilik Bilgileri, Bitki Besleme, Bitki Gübreleme, Bitki Budama, Bitki Aşılama, Organik Tarım, Şifalı Bitkiler, Arıcılık, Hayvancılık, Hijyen ve Pest Kontrol, Kimyasal Analizler, Gıda Analizleri, Yem Analizleri, Su Analizleri, Gıda Katkı Maddeleri

Hava Durumu - Alan Hesaplama - Site Arşivi - Site Haritası - Rss Takip - Mobil Uyumlu Sayfamız - Künye