• notifications1
  • menü

Bugün : 28 Haziran 2017 Çarşamba

HAKKIMIZDA

Merhaba, Sorhocam.com'a hoş geldiniz.

Amacımız Nedir?

Şu anda bulunduğunuz sorhocam.com sitesinin hazırlanmasındaki temel hedef, çalışmalarınızda ve araştırmalarınızda sizlere yardımcı olmaktır.

 

Eksiklerimiz var mı?

Tabi ki var. Şu an yeni açılan bir site olmamız sebebiyle daha yolun başındayız. İlerleyen zamanlarda sizlerden gelen talepler, eleştiriler doğrultusunda bilgilerimizi güncelleyeceğiz. Bu sitenin daha ihtiyaca yönelik olması ve herkesin kullanabileceği bir site olması sizlerden gelecek taleplerle sağlanacaktır.

 

Neler Yapmayı Planlıyoruz?

Sorhocam.com 'u bir puzzle'a benzetecek olursak zamanla, yavaş yavaş puzzle'ın parçalarını yerine koyarak oluşan resmi sizlere sunacağız. Eğer yanlış yerleştirilen parçalar olursa bunları sizlerin yardımıyla doğru yere yerleştireceğiz. Mevcut kaynakları siteye yerleştirmek, yeni bölümler ilave etmek, olası hataları düzeltmek, yenilikleri duyurmak, sizlerden gelecek katkılar doğrultusunda siteye yön vermek ve eksiklerimizi tamamlamak bir sonraki adımımız olacak.

 

Bize Nasıl Yardımcı Olabilirsiniz?

Öncelikle sitemizin yeni olması nedeniyle sosyal medya adreslerinizden sitemizin duyurulmasında ve siteye eklenen konulara ya da sorulara yorumlar yaparak eksikliklerimizi ve yanlışlarımızı fark etmemiz de bize yardımcı olabilirsiniz.

 

Neden Üyelik Sistemi Mevcut ?

Üyelik sitemi sadece online test çözenler için, test istatistiklerini tutmaları amacıyla mecbur kılınmıştır.

 

Arama Motorunu Verimli Olarak Nasıl Kullanabilirim?

Sitemizdeki arama motoru konuda geçen her kelimeye göre duyarlıdır. Yani hassas bir arama yapmaktadır. Örneğin Domateste Gübreleme Programı hakkında bilgi almak istiyorsanız arama motoruna domates, gübreleme ya da programı şeklinde arama yapmanız gerekmektedir.

 

Sonuç Olarak...

Bu site hepimizindir, biz başlattık, beraber büyüteceğiz, geliştireceğiz. Hep beraber. Yan yana, kol kola, omuz omuza. Gücümüzün yettiği kadar...

Her türlü istek, öneri, şikayet vb. hakkında konularınızı destek@sorhocam.com adresine ya da iletişim bölümünden bize bildirebilirsiniz.

 

Saygılarımla,

ÜYE GİRİŞİ

Kullanıcı Adınız

Şifreniz

Üye Ol Şifremi Unuttum

SPONSORLARIMIZ

sedef tarım Arafa TARIM

SİTE İSTATİSTİKLERİ

  • Konular (3118)
  • Duyurular (2569)
  • Resimler (3600)
  • Dokümanlar (1459)
  • Üyeler (5285)
reflesh

Kim kötü ve çirkin bir iş görürse onu eliyle düzeltsin; eğer buna gücü yetmiyorsa diliyle düzeltsin; buna da gücü yetmezse, kalben karşı koysun. Bu da imanın en zayıf derecesidir. Müslim, Îmân, 78; Ebû Dâvûd, Salât, 248

SORHOCAM.COM

Bkü Bayilik ve Toptancılık Sınavı, Tarımsal destekler, hastalıklar, zararlılar ve yabancı otlar ile mücadele üzerine faydalı bilgiler

Son dakika tarım haberleri, tarım bakanlığı destekleme ödemeleri, gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı personel alımı, ziraat mühendisliği iş imkanları, ziraat mühendisi atamaları, bitki koruma ürünleri bayilik veya toptancılık sınavı, tarımsal yayım ve danışmanlık sınavı, tarımsal hastalıklar ve zararlılar ile mücadele, bitki besleme ve gübreleme ders notları